درباره سفیر آنلاین

شرکت رایان پیام سفیر در سال 1390 به شماره ثبت 420285 و شناسه ملی 10320718387 در تهران با هدف فعالیت در محیط اینترنت و همچنین سامانه پیام کوتاه تاسیس و راه اندازی گردید. این شرکت در زمینه سامانه پیام کوتاه ابتدا به عنوان نماینده شرکت دیگری فعالیت نمود سپس با نوشتن سورس برنامه پیام کوتاه با در اختیار داشتن سورس نرم افزار پیام کوتاه جزو تعداد انگشت شمار شرکتهایی می باشد که خود دارای سورس سامانه و نرم افزار اختصاصی است. رایان پیام سفیر هم اکنون قابلیت ارسال پیام کوتاه از سوی تمامی اپراتور های فعال کشور از جمله اپراتورهای 1000و2000 و 3000 و50001 و50002 و 50004 و021 و همچنین ارسال از طریق آنتن ایرانسل را دارا می باشد.

رایان پیام سفیر امکان ارسال پیام کوتاه با نام تجاری به تمامی اپراتورهای تلفن همراه کشور از جمله همراه اول، ایرانسل، رایتل و تالیا فراهم کرده بود که متاسفانه با ممانعت شرکت همراه اول این طرح تا اطلاع ثانوی لغو گردید.

حال با افتخار میگوییم که طی مدت زمان نه چندان زیاد توانسته ایم مشتریان زیادی را از شرکتها و افراد حقوقی و حقیقی به مجموعه خود اضافه نماییم و از آنان پشتیبانی نماییم.
شرکت رایان پیام سفیر دارای نماد اعتماد الکترونیکی دائم از وزارت صنعت، معدن و تجارت جمهوری اسلامی ایران می باشد.
ما اولین نیستیم اما تلاش می کنیم تا بهترین باشیم.

400+ نماینده بیمه

خدمات دهی پیامکی به بیش از 400 نماینده بیمه

100+ شخصیت حقوقی

خدمات دهی پیامکی به بیش از 100 شخصیت حقوقی

200+ شخصیت حقیقی

خدمات دهی پیامکی به بیش از 200 شخصیت حقیقی

20+ سازمان دولتی

خدمات دهی پیامکی به بیش از 20 سازمان دولتی

موضوع فعالیت شرکت

ارائه کليه خدمات اينترنت و اينترانت ـ ارائه خدمات تجهيزات ماهواره‌ای و سيستم‌های ارتباطی و مخابراتی و سوئيچينگ و کابل‌های ارتباطی مربوطه ـ فعاليت در زمينه نصب و راه‌اندازی پشتيبانی فنی شبکه‌های غيرکابلی کامپيوتری ارائه خدمات پس از فروش کليه سيستم‌ها و تجهيزات مخابراتی و الکترونيکی وخريد و فروش و خدمات پس از فروش اقلام مرتبط با موضوع کليه موارد پس از اخذ مجوزهای لازم شرکت در کليه نمايشگاه‌های داخلی و خارجی، اخذ و اعطای نمايندگی داخلی و خارجی اخذ وام و تسهيلات به صورت ارزی و ريالی، شرکت در کليه مناقصات و مزايدات دولتی و خصوصی.

پروژه های در دست تولید

شرکت رایان پیام سفیر برای پیشبرد اهداف خود و ارائه سیستم های نوین تجارت الکترونیک اقدام به برنامه نویسی و راه اندازی مجموعه های استارتاپی نموده است که برخی از آنها در حال اجرا و راه اندازی می باشد.

پیام کوتاه صوتی و متنی
0%
ایران سور
0%
تلفن ثابت
0%
ویزیت آنلاین
0%

همکاران تجاری

 

نمادهای اعتماد