درباره سفیر آنلاین

شرکت رایان پیام سفیر در سال ۱۳۹۰ به شماره ثبت ۴۲۰۲۸۵ و شناسه ملی ۱۰۳۲۰۷۱۸۳۸۷ در تهران با هدف فعالیت در محیط اینترنت و همچنین سامانه پیام کوتاه تاسیس و راه اندازی گردید. این شرکت در زمینه سامانه پیام کوتاه ابتدا به عنوان نماینده شرکت دیگری فعالیت نمود سپس با نوشتن سورس برنامه پیام کوتاه با در اختیار داشتن سورس نرم افزار پیام کوتاه جزو تعداد انگشت شمار شرکتهایی می باشد که خود دارای سورس سامانه و نرم افزار اختصاصی است. رایان پیام سفیر هم اکنون قابلیت ارسال پیام کوتاه از سوی تمامی اپراتور های فعال کشور از جمله اپراتورهای ۱۰۰۰ و ۲۰۰۰ و ۳۰۰۰ و۵۰۰۰۱ و ۵۰۰۰۲ و ۵۰۰۰۴ و۰۲۱ و همچنین ارسال از طریق آنتن ایرانسل را دارا می باشد.

رایان پیام سفیر امکان ارسال پیام کوتاه با نام تجاری به تمامی اپراتورهای تلفن همراه کشور از جمله همراه اول ، ایرانسل، رایتل و تالیا فراهم کرده بود که متاسفانه با ممانعت شرکت همراه اول این طرح تا اطلاع ثانوی لغو گردید.

حال با افتخار میگوییم که طی مدت زمان ۹ سال توانسته ایم مشتریان زیادی را از شرکتها و افراد حقوقی و حقیقی به مجموعه خود اضافه نماییم و از آنان پشتیبانی نماییم.
شرکت رایان پیام سفیر دارای نماد اعتماد الکترونیکی دائم از وزارت صنعت، معدن و تجارت جمهوری اسلامی ایران می باشد.

ما اولین نیستیم اما تلاش می کنیم تا بهترین باشیم.

۴۰۰+ نماینده بیمه

خدمات دهی پیامکی به بیش از ۴۰۰ نماینده بیمه

۱۰۰+ شخصیت حقوقی

خدمات دهی پیامکی به بیش از ۱۰۰ شخصیت حقوقی

۲۰۰+ شخصیت حقیقی

خدمات دهی پیامکی به بیش از ۲۰۰ شخصیت حقیقی

۲۰+ سازمان دولتی

خدمات دهی پیامکی به بیش از ۲۰ سازمان دولتی

موضوع فعالیت شرکت

ارائه کلیه خدمات اینترنت و اینترانت ـ ارائه خدمات تجهیزات ماهواره‌ای و سیستم‌های ارتباطی و مخابراتی و سوئیچینگ و کابل‌های ارتباطی مربوطه ـ فعالیت در زمینه نصب و راه‌اندازی پشتیبانی فنی شبکه‌های غیرکابلی کامپیوتری ارائه خدمات پس از فروش کلیه سیستم‌ها و تجهیزات مخابراتی و الکترونیکی و خرید و فروش و خدمات پس از فروش اقلام مرتبط با موضوع کلیه موارد پس از اخذ مجوزهای لازم شرکت در کلیه نمایشگاه‌های داخلی و خارجی، اخذ و اعطای نمایندگی داخلی و خارجی اخذ وام و تسهیلات به صورت ارزی و ریالی، شرکت در کلیه مناقصات و مزایدات دولتی و خصوصی.

پروژه های در دست تولید

شرکت رایان پیام سفیر برای پیشبرد اهداف خود و ارائه سیستم های نوین تجارت الکترونیک اقدام به برنامه نویسی و راه اندازی مجموعه های استارتاپی نموده است که برخی از آنها در حال اجرا و راه اندازی می باشد.

پیام کوتاه صوتی و متنی
0%
ایران سور
0%
تلفن ثابت
0%
ویزیت آنلاین
0%

همکاران تجاری

 

نمادهای اعتماد